Silahla Vurularak Öldürülen Kadın Denizli’de Toprağa Verildi

Denizlili bir ailenin kızı olan Deniz Dal, Kayseri’de henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı silahla göğsündün vurularak öldürüldü.

GÜNCEL 05.07.2020, 18:06 05.07.2020, 18:16
Silahla Vurularak Öldürülen Kadın Denizli’de Toprağa Verildi

HABERDENİZLİ.COM

Kadın cinayetlerinin artarak devam ettiği Türkiye’de her gün bir kadın hayatını kaybederken Denizlili 35 yaşındaki Deniz Dal, hayatının baharında gözyaşları arasında toprağa verildi. Kayseri’de gece saatlerinde henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı kimliği  tespit edilemeyen bir kişi tarafından göğsündün vuruldu. Ağır yaralanan Deniz Dal, 38 KM 226 plakalı araçla Kayseri Şehir Hastanesi’ne getirildi. Hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen 35 yaşındaki talihsiz kadın hayatını kaybetti. Satış danışmanı olarak çalışan ve ekmeğini kazanmak için Denizli’den Kayseri’ye giden Deniz Dal, hastanede hayatının kaybetmesi üzerine harekete geçen polis ekipleri kısa sürede 38 KM 226 plakalı aracı buldu. Araçta inceleme yapılırken araç sürücüsü ise kaçarak izini kaybetti.

1985 doğumlu cinayete kurban giden kızlarının ölüm haberini alan ailesi Denizli’den, Kayseri’ye gitti. Hastanede yapılan otopsi işlemlerinin ardından Deniz Dal’ın cenazesini alan ailesi Denizli’ye getirdi. Bugün saat 14.00’te kılınan cenaze namazının ardından genç kadının cesedi Kayhan Mezarlığı’nda defnedildi.

Yorumlar (0)