Sıfır Atık Projesine Destek Veren Kurumlara Teşekkür Belgesi Verildi

Denizli'de Sıfır Atık Projesine Destek veren Resmi Kurum ve İş Yerlerine Teşekkür Belgesi Verildi.

GÜNCEL 19.12.2019, 16:37
Sıfır Atık Projesine Destek Veren Kurumlara Teşekkür Belgesi Verildi
banner1692

HABERDENİZLİ.COM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde 2017 yılında başlatılan “Sıfır Atık Projesi”nin yaygınlaştırılması ve daha geniş kitlelere ulaşılması çalışmaları kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesine katkılardan dolayı resmi kurum ve işyerlerine Teşekkür Belgeleri Vali Hasan Karahan’ın katıldığı tören ile verildi.
Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene; Vali Hasan Karahan, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Çevre Şehircilik İl Müdürü Fikret Büyüksoy, DRT Yönetim Kurulu Başkanı Semra Akca, Bilgin Market İşletme Sahibi Rıza Bilgin, Pekdemir AVM İşletme Müdürü Hasan Caner ve Carrefoursa A.Ş. İşletme Müdürü Mehmet Alpsoy katıldı.
Vali Hasan Karahan yaptığı konuşmada; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bir seferberlik yapılıyor. Denizli bu konuda örnek bir çalışma yürüttü. Özel sektörüyle kamu kurumlarıyla, üniversitesiyle hepimiz bu işe inandık. Neticede yaşadığımız ülke, yaşadığımız şehir bizim şahsiyetimizi ortaya koyuyor. Gerçekten Denizli son yıllarda Türkiye’nin yaşanılması konfor anlamında rahat şehirlerden birisi oldu Tabi bunda hepimizin katkısı var. Bu duyarlılık devam edecek. Şu anda ilk 10’a girdik ama inşallah daha iyi yerlere geleceğiz. Çalışmalarımız devam ediyor. Basınımıza da teşekkür ediyoruz. Onların hassasiyeti duyarlılığı bizi bu anlamda her zaman motive etti” dedi.

Konuşmanın ardından Sıfır Atık Projesine vermiş oldukları katkılardan dolayı resmi kurum ve işyerlerine Teşekkür Belgeleri Vali Hasan Karahan tarafından verildi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)