Selami Aydın'dan İyi Haber, Kritik 24 Saati de Atlattı

YENİMEDYADER Yönetim Kurulu Üyesi, TSYD Denizli İl Temsilcisi, Sözcü Gazetesi Denizli Muhabiri Selami Aydın, geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı Denizli Devlet Hastanesi’nde başarılı bir operasyon geçirdi.

GÜNCEL 25.06.2020, 13:17 25.06.2020, 13:30
Selami Aydın'dan İyi Haber, Kritik 24 Saati de Atlattı

YENİMEDYADER Yönetim Kurulu Üyesi, TSYD Denizli İl Temsilcisi, Sözcü Gazetesi Denizli Muhabiri Selami Aydın, geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı Denizli Devlet Hastanesi’nde Kalp Damar Cerrahı Dr. Seçkin Sarıoğlu öncülüğünde başarılı bir operasyon geçirdi. Operasyon sonrası yoğun bakıma alınan arkadaşımız, kritik 24 saati de atlattı. Sabah saatlerinde de zorlu operasyon sonrası ilk yürüyüşünü gerçekleştiren arkadaşımız, hızla iyileşme sürecine girdi.

Talihsiz olayın yaşandığı ilk anlardan itibaren tüm imkanlarıyla seferber olan başta Denizli Valimiz Sayın Ali Fuat Atik ve İl Sağlık Müdürümüz Sayın Berna Öztürk olmak üzere, DDH’nın değerli başhekimi Uzman Dr. Mehmet Erkaleli ve ekibine, arkadaşımızı başarılı bir operasyonla hayata bağlayan Dr. Seçkin Sarıoğlu ve ekibine, bizzat hastaneye koşarak telefonla arayarak mesajları ve sosyal medya paylaşımlarıyla yanımızda olduğunu gösteren yüzlerce basın dostuna, siyasetçiler, STK ve oda başkanları ile kamu kurum ve kuruluşlarının değerli temsilcilerine teşekkürü bir borç biliyoruz.

YENİMEDYADER

Yorumlar (1)
Ali ak 1 yıl önce
Buldan haberleri ltd.