Sarrafı Soyan Şahsı Yakalayan Bekçiler Ödüllendirildi

Denizli'de geçtiğimiz gün meydana gelen kuyumcuyu soyan şahıs bekçiler tarafından kıskıvrak yakalanmıştı. Soyguncuyu yakalayan gece bekçilerini Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ödüllendirdi.

Sarrafı Soyan Şahsı Yakalayan Bekçiler Ödüllendirildi

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçileri, geçtiğimiz gün (pazartesi) gece 02.30 sularında Bayramyeri Tuhafiyeciler Caddesi üzerinde devriye görevlilerini ifa ettikleri esnada bölgedeki bir kuyumcu dükkânının kapısının açık olduğunu ve dükkân içerisinde yüzü kapalı, elinde keser bulunan erkek bir şahsın bulunduğunu fark etmeleri üzerine kovalamaca başlamış ve bekçilerimiz soyguncuyu kıskıvrak yakalamıştır.

 İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, bu başarılı çalışmaları, görevlerinde gösterdikleri takdire şayan gayretleri ve hassasiyetlerinden dolayı Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilen personelleri makamında kabul etti.

denizli gece bekçileri

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir konuşmalarında; “Bekçiler geceleri sokaklarımızın huzurlu, halkımızın rahatça uyumasının en önemli unsurudur. Bekçilerimiz yaşamın her anında olmaya devam etmektedir. Bizlerde rehavete kapılmadan Huzur Adası Denizli için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu bize yeter ancak hayatta her şeyin bir karşılığı olduğu gibi bu özverili çalışmalarınızında bir karşılığı olduğuna inanıyor, bu bilinçle çalışan bütün mesai arkadaşlarımın başarılarının devamını dileyerek sizleri tebrik ediyorum.”  diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Düzenlenen ödül programı; Belgelerin ve hediyelerin takdimi, birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

denizli gece bekçileri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER