banner1029

Şahin Tin, “Sizlerle Beraberiz, Emrinizdeyiz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şubesi’nin düzenlediği pilav hayrında dernek üyelerine seslendi. Şahin Tin, “Her zaman bilin ki, devletimiz ve hükümetimiz yanınızdadır. Bizler sizlerle beraberiz emrinizdeyiz. Birlikte bu vatan uğruna bundan sonra da gerekirse her zaman canımız, malımız feda olsun” dedi.

Şahin Tin, “Sizlerle Beraberiz, Emrinizdeyiz”
banner1262

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şubesi tarafından Adalet Parkı’nda pilav hayrı düzenlendi. Pilav hayrına AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi İlçe Müftüsü Gencal Şenyayla, İŞ-KUR İl Müdürü Fatih Işık ve dernek üyeleri katıldı. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, “Öncelikle Hicri yılbaşımız hayırlar getirsin inşallah. Dernek olarak hep birlikte gazilerimiz ve şehitlerimiz adına bir araya gelelim dua edelim ve birbirimizle muhabbetimizi artıralım diyerek böyle bir organizasyonu düzenledik. İnşallah hayırlara vesile olur. Katılıcılara çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BU VATANA CANIMIZ FEDA OLSUN”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, düzenlenen etkinlikte önemli açıklamalarda bulundu. Milletvekili Şahin Tin, “Derneğimizin düzenlemiş olduğu bu etkinlikte sizlerin arasında bulunmaktan dolayı büyük bir sevinç duymaktayım. Anadolu toprağı için vatan, bayrak, millet için yakınlarımızı, kardeşimizi, oğlumuzu, babamızı feda eden siz kıymetli şehit yakınları, gazilerimiz ve ailelerimizin ellerinizden öpüyoruz. Sabırlarınızdan ve gayretlerinizden dolayı metanetli duruşunuzdan dolayı tebrik ediyoruz. Her zaman bilin ki, devletimiz ve hükümetimiz yanınızdadır. Bizler sizlerle beraberiz emrinizdeyiz. Birlikte bu vatan uğruna bundan sonra da gerekirse her zaman canımız, malımız feda olsun. Bu etkinliklerin inşallah hem birbirimizi kaynaştırmak anlamında hem sizlerle iletişimimizi geliştirmesi bakımından devamını değerli dernek başkanımızdan da istiyoruz. Bu vesile ile değerli Merkezefendi Belediye Başkanım Muhammet Subaşıoğlu’na Kaymakamımız Şükrü Görücü’ye de çok teşekkür ederim. Onlar da belediyemiz ve kaymakamlığımız olarak bizler de vekil olarak sizlerle beraberiz. Yanınızdayız. Devlet millet el ele diyoruz. Bu güzel organizasyonlar bizim bundan sonra da her durumda sizlerin yalnız olmayacağımızın da apaçık bir göstergesidir. Hayrınızı Allah kabul etsin” dedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241