Plusfly.com'u Ziyaret Etmeden Uçak Biletinizi Almayın

GÜNCEL 02.11.2020, 14:43
Plusfly.com'u Ziyaret Etmeden Uçak Biletinizi Almayın
banner1656

PlusFly online uçak bileti sektöründeki faaliyetlerine kolaybilethatti.com markası ile başlamış olup 2017 yılından bu yana plusfly.com markası ile hizmet vermeye devam ediyor. Hem yurtiçi hem de yurt dışı uçuşları için en hızlı ve en uygun fiyatlı uçak biletlerini temin etmeyi hedefleyen PlusFly aynı zamanda markasını globalleştirmek için de aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Gerekli sistem alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte PlusFly acentelere özel uçak bileti, İDO ve otobüs bileti konusunda yazılım altyapısını son derece uygun ücretler ile paylaşmayı ve acentelerin online pazarda daha fazla varlık gösterebilmelerine katkıda bulunmayı planlıyor.

Dünyanın en güvenilir ve en hızlı rezervasyon sistemi olarak kabul edilen Amadeus rezervasyon sistemini kullanan PlusFly kullanıcılarının satın aldıkları uçuş biletlerine dair bilgileri sms ya da e-mail yolu ile en kısa sürede kendilerine ulaştırıyor. Yurt iki ve yurt dışı tüm havayollarının tüm lokasyonlarına ait uçak bileti satışlarını yapan PlusFly kendini sürekli yenileyen profesyonel ekibinin çalışmaları ile müşterilerinin beklentileri doğrultusunda Alternatif Seyahat Programları üretiyor ve müşterilerinin organizasyonlarını kendilerine özel bir hale getiriyor.

Uçak Biletinde Uygun Fiyatların Adresi Plus Fly

87 yıllık tecrübeye sahip olan Türk Hava Yolları bugün dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu olarak başarı öyküsünü yazmaya devam ediyor. Avrupa’nın en genç ve en modern filosuna sahip olmayı bir numaralı hedefi olarak benimseyen Türk Hava Yolları teknolojik gelişmeleri yakından izliyor. Üst düzeyde konforlu, en son teknolojik donanıma sahip, çevreye duyarlı ve yakıt tasarruflu uçak alımları ile filosunu devleştiren Türk Hava Yolları’nın neredeyse dünya üzerinde uçmadığı hiç bir ülke bulunmuyor.

PlusFly THY iletişim hattını arayanlar yalnızca Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında da kendini ispatlamış bir marka olan Türk Hava Yolları’nın uçak biletlerini satın alabiliyorlar. Türk Hava Yolları uçuşlarındaki kalitenin yanı sıra çok yönlü destinasyon seçenekleri ile de popülerliğini artırmaya devam ediyor. Türk Hava Yolları yaptığı bir çok iç hat uçuşunun yanı sıra yurt dışı hatlarda yaptığı uçuşlarla da dünyanın genelinde ülkemizin en önemli temsilcilerinden biri olarak anılmanın haklı gururunu yaşıyor. PlusFly THY iletişim hattı numarası 0850 500 07 77 olup Türkiye içerisinden yapılan aramalarda yalnız operatörün belirlediği yerel ücretlendirme uygulanıyor. THY iletişim hattını arayan yolcular, PlusFly’ın çağrı merkezinde görevli bulunan alanında uzman müşteri temsilcileri ile görüşebiliyor ve kişisel tercihlerini belirtiyorlar. Uçuş lokasyonu, uçuş tarihi, yolcu sayısı ve talep edilen bazı diğer parametrelere göre müşteri temsilcisi ucuz, kampanyalı, promosyonlu ya da Business biletleri kontrol edip bilgi veriyor. Eğer siz de Türkiye’nin ya da dünyanın herhangi bir noktasına yapacağınız uçuşu Türk Hava Yolları’nın kalitesi ile taçlandırmak isterseniz PlusFly THY iletişim hattını arayarak işlemlerinizi en kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet 2008 yılında “Uçmayan Kalmasın” sloganı ile çıktığı yolculuğunu ilk günkü heyecanı ile sürdürüyor ve müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyor. Anadolu’nun hava yolu ulaşım ihtiyaçlarını son derece ekonomik bir şekilde karşılayan Anadolu Jet bir Türk Hava Yolları markası olması nedeniyle de yüksek bir güvenilirliğe sahip bulunuyor. 2020 yılında dış hat uçuşlarına başlayan Anadolu Jet iç hatlarla birlikte toplamda 107 noktaya uçuş gerçekleştiriyor.

Türk Hava Yolları markası olan Anadolu Jet’ten uçak bileti almak isteyen kişiler PlusFly Anadolu Jet iletişim hattını arayarak işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabiliyorlar. PlusFly Anadolu Jet bilet işlemlerini 5502 Türsab numarası ile Aysima Turizm Seyahat Acentesi üzerinden gerçekleştirebiliyor. Ayrıca Anadolu Jet Hava Yollarından alınan uçak biletlerinin değişiklik işlemlerini de 0850 500 0 777 numaralı Anadolu Jet iletişim hattı numarasını arayarak yapabiliyorlar. Düşük bilet fiyatlarının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile de ön plana çıkan Anadolu Jet Hava Yolları, Türkiye genelinde her geçen gün daha fazla yolcunun uçuş hizmetlerinden yararlanması için çalışıyor. Anadolu Jet Hava Yolları’nın birbirinden avantajlı kampanyalarından yararlanmak isteyen kişiler ücretsiz PlusFly çağrı merkezini arayarak rezervasyon ve biletleme işlemlerini alanında uzman müşteri temsilcileri aracılığı ile yapabiliyorlar. Çağrı merkezinin yanı sıra Anadolu Jet uçak bileti işlemlerini https://plusfly.com/ adresinden ve PlusFly’ın mobil uygulaması üzerinden de gerçekleştirebiliyorlar. Siz de ister yurtiçi ister yurtdışı seyahatleriniz için olsun PlusFly aracılığı ile istediğiniz lokasyonlara yapılan en uygun fiyatlı uçuşları öğrenebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve bilet satın alma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

PlusFly satış öncesi süreçte olduğu gibi satış sonrası hizmetlerinde de kalitesini koruyor. PlusFly aracılığı ile uçak bileti satış işlemlerini tamamlayan yolcular; bilet değişikliği, biletin iptali, hava limanı yönlendirmeleri ve bunun gibi pek çok farklı konuda PlusFly’ın satış sonrası hizmetlerinden yararlanıyorlar.

banner1640
Yorumlar (1)
Yusuf Kamaşak 4 ay önce
Sefer karşılaştırma özelliği var mı acaba? Biz biletalldan bakıyoruz sefer karşılaştırmadan dolayı.