Pastacı Kadınlardan, Huzurevinde Yaşayanlara Süpriz Ziyaret

Denizli Butik Pastacılar ve Girişimci Kadınlar Derneği üyesi kadınlar, en güzel ve 250 kişilik pastalarını Huzurevinde yaşayan yaşlılar için yaptı.

Pastacı Kadınlardan, Huzurevinde Yaşayanlara Süpriz Ziyaret

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Yetim ve Acizleri Koruma Derneği, Huzurevi'nde düzenleyeceği ziyarete, Denizli Butik Pastacılar ve Girişimci Kadınlar Derneği üyesi kadınları da davet etti. Dernek üyeleri tarafından ziyarette ikram edilecek farklı pastalar hazırlandı. Huzerevi'nde kalan yaşlılar, bu ziyarette kendileri için hazırlanan pastaları kestiler.

Dernek üyesi kadınlar ve aileleri, yaşlılarla sohbet ederek, onların gönüllerini aldı. Denizli Butik Pastacılar ve Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Nahide Erkan, "Denizli Yetim ve Acizleri Koruma Derneği, bizi arayarak Huzurevi ziyaretlerinde pasta hazırlayıp hazırlayamayacağımızı sordu. Biz de memnuniyetle kabul ettik. Yaşlılarımız için en güzel pastalarımızı yaptık ve dernek üyesi arkadaşlarımız ve aileleriyle birlikte yaşlılarımızı ziyaret ettik. Birlikte pasta kesip yedik. Yaşlı bir teyzemiz 'ben ilk kez pasta keseceğim' lafını duyunca çok duygulandık. Onlarla sohbet ettik, nasihatlerini dinledik, çok güzel vakit geçirdik. Dernek olarak kendilerini daha sık ziyaret edeceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER