banner1348

Pamukkale’de Kurban Kesim Yerleri Açıklandı

  Pamukkale Belediyesi, Kurban Bayramında vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kurbanlarını kesmeleri için 4 nokta belirledi. Pamukkale Belediyesi kurban görevini yerine getirecek vatandaşların,  tüm ihtiyaçlarını düşünerek tedbirini aldı.

Pamukkale’de Kurban Kesim Yerleri Açıklandı
Pamukkale Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçede kurban kesim noktalarını belirleyerek çalışmalarını tamamladı. Vatandaşların sıkıntısız, huzurlu bir şekilde kurban görevlerini yerine getirmesini sağlamak için Pamukkale Belediyesi, Kurban bayramı boyunca hizmet vermeye devam edecek.

Pamukkale Belediyesi, hijyenik ve sağlıklı bir ortam olarak hazırlanan Kuşpınar Açık Pazar Yeri, İncilipınar Kapalı Pazar Yeri ve Kınıklı Kapalı Pazar yerleri ile Ulu Cami yanındaki otopark olmak üzere 4 noktada vatandaşların kurban görevlerini yerine getirebileceğini açıkladı. Bu noktalarda ise kurban görevini yerine getirecek vatandaşların,  tüm ihtiyaçları düşünülerek tedbirler alındı. Belirlenen merkezlerde, ilaçlama ve temizleme çalışmalarının bayram boyunca devam edecek. Bu alanlar dışında ise sokak, cadde ve diğer alanlarda hiçbir şekilde kurban kesimi yapılamayacak.
 
“ARİFE GÜNÜ ALIŞVERİŞ İÇİN AÇIK OLAN PAZAR YERLERİ”

Pamukkale Belediyesi, bayram süresince alışveriş için Pazar yerlerinin ise kapalı olacağını duyurdu. Bu nedenle Arife Günü açık olacak ve alışveriş hizmeti verecek Pazar yerlerinin isimleri ise şöyle açıklandı; “Pelitlibağ Kapalı Pazar yeri, Bağbaşı Açık Pazar Yeri, Çamlık Açık Pazar yeri, Anafartalar Kapalı Pazar yeri, Uzunpınar Kapalı Pazar Yeri, Aktepe Açık Pazar Yeri.”
 

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER