Pamukkale Turizm'den Bir Önemli Açıklama Daha!

Denizli'nin köklü firmalarından olan Pamukkale Turizm sosyal medyadan seferlerinin devam edeceği hakkında açıklama yaptı.

Pamukkale Turizm'den Bir Önemli Açıklama Daha!

HABERDENİZLİ.COM

57 yıl önce Sadık Bababalım tarafından Denizli'de kurulan Türkiye'nin en köklü firmalarından Pamukkale turizmin iflas haberi Denizli ve Türkiye’de şok etkisi yarattı! Dün firma sessizliği korumuştu bugün şirketten açıklama geldi. Pamukkale Turizm Yönetim Kurulundan açıklamada seferlere devam edeceklerini belirtildi.

Pamukkale Turizm’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdildi. “Ülkemizin ulusal bir değeri, Pamukkale Turizm olarak sizleri sevdiklerinize ulaştırmaya devam etmek üzere çabamızı sürdürmekteyiz.

SEFERLER DEVAM EDİYOR

Bir süredir yaşadığımız olumsuzlukları aşabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz başvurular ve hukuki süreçler devam etmektedir. Seferlerimizde hiçbir değişiklik olmayıp, bu döneme özel faaliyet iznimiz alınmıştır.

Tüm çalışmalarımız normal seyrinde devam etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bu süreçte de standartlarımızdan taviz vermeyeceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi tercih eden tüm yolcularımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır. Destekleriniz için yürekten teşekkürler.”

İTİRAZ EDECEĞİZ

Pamukkale Turizm sahiplerinden Mazlum Bababalım, İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’nin verdiği karara itiraz edeceklerini ve bu itirazın sunucunu kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

İŞTE SOSYAL MEDYADAN YAPILAN O AÇIKLAMA:

Denizli pamukkale turizm

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER