Özcan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Türk Büro Sen (TBS) Denizli Şube Başkanı Hüseyin Utangaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Av. Gülay Özcan’ı ziyaret etti.

GÜNCEL 29.03.2018, 11:02
Özcan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

TBS Şube Başkanı Hüseyin Utangaç, MHP’nin 12. Olağan Kurultayında MYK seçilen Av. Gülay Özcan’ı kutladı, görevinde başarılar diledi. Utangaç, “MHP’nin 18 Mart’ta yapılan olağan kurultayının hayırlı olmasını diliyorum.  12. Olağan Kurultayda Partinin MYK’sına girmeyi başaran Gülay Özcan Hanımefendiye görevinde üstün başarılar diliyorum. Biz, TBS olarak her zaman kendisinin yanındayız. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.
MHP MYK Üyesi Özcan da yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özcan, TBS Şube Başkanı Hüseyin Utangaç ve yönetimine teşekkür etti. Gülay Özcan, “MYK’ya seçilmem gerçekten benim için de sürpriz oldu. Bundan sonraki süreçte kutlu davamız için daha çok çalışmak ve bana bu görevi veren  büyüklerime layık olmak.  En büyük amacım bu” dedi. Ziyarette TBS Şube Başkanı Utangaç, Özcan’a Atatürk portresi takdim etti. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)