ÖNEMLİ OLAN PARTİCİLİK DEĞİL HİZMETTİR

Demokrat Parti (DP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Gürbüz, siyasetin, siyasi yelpazenin diğer temsilcileri tarafından vatandaşı taraftar görüp, oy sandıklarını da taraftar sandığı gibi görenlerce şekillendirilmeye çalışıldığını söyledi.

GÜNCEL 08.03.2014, 10:42 08.03.2014, 10:45
ÖNEMLİ OLAN PARTİCİLİK DEĞİL HİZMETTİR
Demokrat Parti (DP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Gürbüz, siyasetin, siyasi yelpazenin diğer temsilcileri tarafından vatandaşı taraftar görüp, oy sandıklarını da taraftar sandığı gibi görenlerce şekillendirilmeye çalışıldığını söyledi. Önemli olanın particilik değil halka kaliteli, hızlı belediye hizmet verilmesi olduğunu belirten Gürbüz, “Ben ve ilçelerdeki ekibim bu büyük hizmete talip. DP misyonu her zaman ilklerin kurucusu, yapıcısı ve temsilcisi olmuştur. Gelişen, büyüyen bir Denizli istiyorsanız kırat, böyle bir Denizli’nin çözümüdür.” Dedi. Gürbüz, Partisinin Honaz Belediye Başkan Adayı Yılmaz Ballı ile birlikte Honaz ilçe merkezi ve bağlı köylerini ziyaret ederek vatandaşlardan yerel seçimde destek istedi. Köy kahvehanelerinde vatandaşlarla sohbet eden Gürbüz, “Bizler bu yola hizmet aşkı ile çıktık, Sizlere hizmet etmek için sizlerin desteğinizi bekliyoruz. Vatandaşlarımız kıratın özlemi ile yanıp tutuşuyor, bizler DP olarak vatandaşlarımızın bu özlemini dindireceğiz” diye konuştu.
Seçim çok önemli
Yaklaşan yerel seçimin Denizli ve Türkiye açısından çok önemli olduğunun altını çizen Gürbüz, “Yerel seçim demokrasinin tecellisidir, Türkiye siyasetinde her kesimin kendisine göre bir misyonu, vizyonu, hedefleri ve projeleri var. Herkes teraziye çıkıyor ama son kararı halk veriyor. Önümüzde bir seçim var, ilk defa büyükşehir ile tanışacak olan Denizli ve ilçelerinde beldeler kapanıyor, mahalle statüsüne alınıyor. Büyükşehir statüsüne geçildikten sonra hizmetin yerleşim birimlerine ilk elden değil de genel hizmetlerin büyükşehirden gelmesi durumu söz konusu. Klasik belediyecilik dönemi, alt yapı üst yapı çalışma döneminden artık eş zamanlı hizmetlerin bütün yerleşim yerlerimize eş zamanlı olarak yapılacağı bir belediyecilik hizmetine geçiyoruz. Ben ve ilçelerdeki ekibim bu büyük hizmete talip. DP misyonu her zaman bu ilklerin kurucusu, yapıcısı ve temsilcisi olmuştur. Partimizin kökleri çok sağlam. Bu ülkeye büyük hizmetler yapan DP halkımızın gönlünde sevgisini koruyor” şeklinde konuştu. 
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)