Önce bıçakladı sonra binadan atladı

Denizli’de dün akşam özel bir hastanede yaşanan olayda hastane hemşirelerinden C.D.  kadın bir saldırgan tarafından bıçaklandı. Kadın saldırgan olayın ardından inşaat halindeki bir binadan atlayarak intihar etmek istedi. 

Önce bıçakladı sonra binadan atladı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de dün  özel bir hastanede saat 17.30 sıralarında yaşanan olayda C.D isimli erkek hemşire F.D. isimli kadın  saldırgan tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.  İddiaya göre;  Bıçaklı saldırgan  F.D. kişisel husumet yaşadığı eski erkek arkadaşının çalıştığı hastaneye gitti. Konuşmak için çağırdığı hemşireyle bir süre tartışan kadın daha sonra yanında getirdiği bıçağı C.D’ye sapladı. Olayın ardından saldırgan hastaneden uzaklaşırken hemşire hemen tedavi altına alındı. Durumu iyi olan C.D’nin tedavisinin devam ettiği öğrenildi. 

Bıçakladıktan sonra intihar etmeye kalktı 

Hastane’deki olayın ardından hemen hastaneden uzaklaşan F.D. bir süre sonra ablasını arayarak intihar edeceğini söyledi. ablası hemen polise haber verince Polis çevredeki inşaat halindeki binalarda aramalarını sıklaştırdı.  Saat 19.00 sıralarında ise  Zeytinköy Mahallesinde inşaat halindeki bir binanın ikinci katına çıkan F.D.  mahalle sakinleri tarafından ikna edilmeye çalışıldı. Polise haber veren mahalle sakinleri F.D’nin atlamasına engel olamadı. Pamukkale Üniversitesine kaldırılan F.D.’nin hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi. 
Polis olayla ilgili olarak soruşturması  sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER