Öldürülen Tuba'nın Korona Testi Pozitif Çıktı

Denizli'de Salı akşamı meydana gelen ve haberdenizli.com'un gündeme getirdiği kadın cinayetinde yeni gelişmeler yaşandı.

GÜNCEL 12.11.2020, 10:51 12.11.2020, 11:05
Öldürülen Tuba'nın Korona Testi Pozitif Çıktı
banner1665

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Pamukkale ilçesi Yunus Emre Mahallesi 6409 sokakta bir apartta meydana gelen olayda 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Cennet Tuba Tokbaş, erkek arkadaşı Eray H. tarafından boğularak öldürüldü. Cinayet zanlısı suçunu itiraf ederek teslim oldu. Cinayet zanlısı Eray H. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine götürüldü. 

OTOPSİ ANTALYA'DA YAPILDI

Cinayete kurban giden genç kız Cennet Tuba Tokbaş'ın cenazesi evinden alınarak Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı fakat negatif basınçlı oda olmadığı için otopsinin tam yapılması için Antalya Adli Tıp Morgu'na götürüldü. 

COVİD-19 KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre, Pamukkale Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği Bölümünde okuyan genç kızın Antalya'da yapılan otopsi sonucu Covid-19 testinin pozitif olduğu ortaya çıktı.

Ülkenin kanayan yarası olan kadın cinayetlerine son eklenen isim olan Cennet Tuba Tokbaş'ın apartta kendi kaldığı, yanına gelen cinayet zanlısı Eray H. ile 1 aydır tanıştığı ortaya çıktı.

Cinayete Kurban Giden Genç kızın cenazesinin saat 11.00'de Çakmak mezarlığına defnedileceği belirtildi.

Öldürülen Tuba'nın Korona Testi Pozitif Çıktı (cennet tuba tokbaş)

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (1)
Senay 6 ay önce
Yazik oldu erkeklere guvenilmez