Okulum Temiz Belgesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imza altına alınan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyonu Önleme" iş birliği protokolü kapsamında “Okulum Temiz Belgesi’ne başvuran ve belge almaya hak kazanan 18 okula belge töreni düzenlendi.

GÜNCEL 17.09.2020, 16:44
Okulum Temiz Belgesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen törene Denizli Valisi Ali Fuat Atik, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve okul müdürleri katıldı.

Törende konuşan Denizli Valisi Ali Fuat Atik “Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazanan Okul Müdürlerimize Covid-19 ile mücadelede bilinç yerleşmesinde öncülük ettikleri için teşekkür eder başarıların devamını dilerim” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “İlimiz genelinde okullarımızın yüzde %70’i “Okulum Temiz Belgesi” almak için müracaatını gerçekleştirmiş olup, yapılan ilk denetimlerde başvuranların %50’sinin gerekli koşulları taşıdığı tespit edilmiştir. Saha denetimlerinde bugün itibari işe 18 okul “Okulum Temiz Belgesi” almaya hak kazanmıştır. Belgelendirme süreci hızla devam etmekte olup, belgeli okul sayısı her geçen gün artacaktır” dedi.

Konuşmaların ardından Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Okulum Temiz Belgesi almaya hak kazanan okul müdürlerine belgelerini verdi.

Yorumlar (1)
Tuğçe ergün 1 ay önce
Hangi okullar acaba
15°
az bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi