O kızın tavanda ne işi vardı ortaya çıktı

Denizli’de bir alışveriş merkezinde dün yaşanan olayın detayları ortaya çıktı. Sinemanın tavanından bir anda sinemanın koridorlarına düşen kızın otoparktan sinema çatısına, oradan da içeriye düştüğü belirlendi. 

O kızın tavanda ne işi vardı ortaya çıktı

HABERDENİZLİ.COM / Özel Haber

İlginç kaza dün yaşanmıştı. Bir alışveriş merkezinde bulunan sinemanın asma tavan kısmından bir anda içeriye düşen kızın oraya nasıl çıktığı,  asma tavan içinde ne yaptığı soruları akıllara gelmişti. Kazada yaralanan Zeynep Ç.’nin (17) bir parmağı kırılırken kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Hastanende tedavi gören genç kız, dün olay öncesi arkadaşlarıyla beraber AVM’nin üst katında bulunan otopark alanına çıktı. Burada bir duvarın üzerinde oturan gençler sohbet etmeye başladı. Arkadaşıyla şakalaşan Zeynep Ç. bir anda dengesini kaybedince oturduğu duvardan aşağıya düştü. Sinema salonu koridorlarının üstündeki asma tavana düşlen talihsiz kız, bir anda asma tavanı delerek sinema koridorlarına düştü. Acı içinde kıvranan kıza hemen çevredekiler müdahale ederken ambulansla hastaneye kaldırılan genç kızın bir parmağında  kırık oluşurken vücudunda da küçük çapta sıyrıklar oluştu.  Tavandan bir anda koridora düşen  genç kızı görenler büyük şok yaşarken genç kızın ise büyük bir kazayı küçük sıyrıklarla atlatması sevindirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER