Muharrem İnce Denizli’ye Geliyor!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, il binasının açılışı, esnaf ziyaretleri ve gündemi değerlendirmek üzere Denizli’ye geliyor. Denizli İl Başkanı Yılmaz İçen, “İl Başkanlığımızın açılışına tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

GÜNCEL 29.06.2021, 18:31
Muharrem İnce Denizli’ye Geliyor!
banner1749

Önceki partisinden ayrılan ve bir süre önce Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce, Denizli İl Başkanlığı açılışı için Denizli’ye geliyor. Ayrıca İnce, Denizli programından önce Acıpayam’a giderek, ilçe halkıyla bir araya gelecek. 30 Haziran Çarşamba günü, saat 15.00’da gerçekleşecek olan Denizli programı ile Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Yılmaz İçen, Genel Başkanı Muharrem İnce’nin il başkanlığını açacağını duyurarak vatandaşları açılışa davet etti. Başkan Yılmaz İçen, “Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’yi karşılamaya hazırız. Hayırlısıyla Çarşamba günü 15.00’da İl Başkanlığımızı açmış olacağız ve iktidar için yok yürüyeceğiz. Denizli’de diğer partilerin yapmadığını yapacağız, bir farkındalık oluşturacağız. Daha çok çözüm odaklı çalışacağız” dedi.

Muharrem İnce Denizli’ye Geliyor!

Merkezefendi ilçesine bağlı olan Sırakapılar Mahallesi Gazi Bulvarı Candoğan Parkı yanında açılan il başkanlığı açılışının ardından İnce parti kurmaylarıyla Denizli’de örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi alacak. Genel Başkan İnce’nin kısa bir şehir turu atarak esnafları ziyaretlerinde bulunacak. İnce, Denizli programının ardından Aydın’a geçecek. 
 

Yorumlar (0)