banner1348

Modifiye Otomobil Fuarı Büyük İlgi Gördü

Denizli'de bu yıl ilk kez Auto Club tarafından düzenlenen Tuning Fest 2006 Modifiye Fuarı büyük ilgi gördü. Geniş Fiyat aralığındaki 500 arasın katıldığı fuara 25 bin kişinin üzerinde ziyaretçi katıldı.

Modifiye Otomobil Fuarı Büyük İlgi Gördü
EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde Denizli Auto Club tarafından düzenlenen Tuning 2016 Modifiye Fuarı'nda ses, motor, donanım ve dizayn anlamında modifiye edilmiş 500 araç katıldı. Fuarda Murat 124'den Anadol'a, klasik otomobillere, jiplerden motosikletlere, lüks otomobillerden ATV'lere kadar çok sayıda modifeye edilmiş araç sergilendi. Bir günlük açılan fuarı 25 binin üzerinde kişi ziyaret ederek, araçları inceledi. Modifiye ve ses sistem ile motor alanında faaliyet gösteren firmalarda yaptıkları araçları mankenlerle tanıttı. 

Fuarın organizatörlerinden Arif Şahin, ilginin büyük olduğunu belirtip, "Fuarımıza modifiye tutkunları Türkiye'nin çeşitli illerinden katıldı. 500 araç ve 25 bin kişini üzerinde de ziyaretçi var. Modifiye yasal düzenlemeler içinde yapıldığında yasak değildir. Teknik özellikleri bozulmadan yapıldığında modifikasyon araca renk katar. Gençler kurallara uysun. Fuarda değeri 5 bin lira ama içine 70 bin lirayı bulan sistem döşenmiş otomobiller var. Bunlar zevk için yapılan şeyler, ciddi emekler harcanmış" dedi.

DHA
haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2016, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER