Mobil Konkasör İmalatın da Tek İsim Fabo Makina

Beton santrali üretimi konusunda birçok firma vardır ancak birçoğu ticari kaygılarla hareket etmekte, kalitesiz makinaları satarak, ilerleyen süreçte de yedek parça satımı telaşına düşmektedir.

Mobil Konkasör İmalatın da  Tek İsim Fabo Makina

Bu durumdan elbette hepiniz rahatsız olmuşsunuzdur ancak çözümünüz olmamıştır. Artık sizleri tüm bu olumsuz durumlardan kurtaracak bir firma var. Fabo Makina beton santrali üretimi ve yedek parça temini konusunda güvenli ve dürüst ticaret anlayışı ile piyasadaki eksikliği gidermek için yola çıkıyor. Fabo şirketi,  ihtiyacına göre sabit beton santralleri, mobil konkasör ve kompakt beton santralleri seçenekleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Firma yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşmelerde, İzmir’in parlayan yıldızı olarak yola çıktıklarını ve Türkiye’nin en iyisi olduklarını, hedeflerinin öncelikle Avrupa’nın sonrasında Dünyanın en iyisi olmak olduğunu belirtiyorlar.

 Uzun süreli projelerinizde gerekli olan sabit beton santrallerinde öncelikle dayanıklı malzeme ve yedek parça istersiniz. Fabo firması hem makinaları hem de yedek parçaları konusunda garanti veriyor. Bu süre içerisinde ücretsiz olarak arızanın giderilmesi veya yedek parçanın değiştirilmesini isteyebilmektesiniz. En kısa sürede tamir hizmeti ve servis imkânı sunan firma yaygın bir servis ağına sahip. Beton santrali denilince ilk akla gelen firma Fabo Makina sadece satış anında değil, aynı zamanda bakım, onarım, montaj desteği ile hizmet sunuyor.

Uygun fiyat garantisi yanı sıra dayanıklı ürün tedariki sağlayan firma ihracat konusunda da önde geliyor. Bu sayede hem ülkeye döviz girdisi sağlamakta hem de önemli meblağlarda vergi ödemekte.   Fabo makina beton santrali üretimi ve yedek parça temini konusunda yıllardan beri hizmet veriyor. İzmir’den çıkmış oldukları yola bugün, Dünya’nın birçok ülkesine yapmış olduğu ihracat ile devam ediyor. Kendilerine değişmez prensipler olarak kaliteli hizmet verme, servisi en hızlı ve kaliteli şekilde sunma, zamanında ürünleri teslim etme ve uygun fiyat garantisini tanımlıyorlar. Mobil konkasör üretiminde lider ve dünya markası olmak da vizyonlarının arasında sıralanıyor. Önümüzdeki günlerde aldıkları yeni ödüller ve gelmiş oldukları daha güzel pozisyonlar sayesinde hem ülkemizin tanıtımı hem de döviz girdisi açısından adından sıkça söz ettirecekleri şimdiden belli oluyor.

 Fabo Makine ürünleri ve firma hakkında detaylı bilgi için http://www.fabo.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER