MOBİL BELEDİYE KENT SAKİNLERİNDEN İLGİ GÖRDÜ

Denizli Belediyesi tarafından geliştirilen ve hayata geçirilen ‘Denizli Belediyesi Mobil Uygulaması’ kent sakinleri tarafından büyük ilgi gördü.

GÜNCEL 28.01.2014, 10:57 28.01.2014, 11:04
MOBİL BELEDİYE KENT SAKİNLERİNDEN İLGİ GÖRDÜ
Denizli Belediyesi tarafından geliştirilen ve hayata geçirilen ‘Denizli Belediyesi Mobil Uygulaması’ kent sakinleri tarafından büyük ilgi gördü. Vatandaşlar Mobil Uygulama ile belediyenin genel bilgi ve iletişim bilgilerine, güncel haberlerine ve etkinliklerine İOS ve ANDROİD işletim sistemine sahip tabletleri ve cep telefonları ile artık istedikleri her yerden rahatlıkla ulaşabiliyor. Belediye hizmetlerinin ‘bir tık’ lık mesafeye taşınması için geliştirilen uygulamayı yaklaşık 5 bin kişi tablet ve cep telefonlarına indirdi. Aynı zamanda uygulamanın beğeni oranının 5 üzerinden 4.5 puan alması da programın Denizlililer tarafından ne kadar beğenildiğini gösterdi. Mobil cihazlarla belediye hizmetlerine kolayca erişimi sağlayan programla pek çok işlemi yapmak mümkün hale geldi. 
Mobil uygulama nedir?
Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen uygulama ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Haberleri, duyurular ve ihale ilanları, borç sorgulama, Denizli’deki nöbetçi eczaneler, Çınar Meydanı, Laodikeia Antik Kenti, Çamlık, İncilipınar ve Adalet parklarını canlı izleme, Denizli’deki otobüs minibüs güzergâh ve saatleri, bugün defnedilen cenazeler, mezar bilgisi arama, belediye meclis kararları, pazaryerleri gün ve saatleri, gezici vezne gün ve saatleri, atık toplama programı, arsa rayiç bedelleri, Denizli’deki son depremler ve belge rehberine ulaşılabiliyor. Ayrıca vatandaşlar Bilgi Hizmetleri başlığı içerisinde bulunan 'Görüntüle Gönder' uygulaması ile kent içinde rastladıkları aksaklıkları cep telefonları ile fotoğrafladıktan sonra belediyeye gönderebiliyorlar. Sistem tarafından kayıt altına alınan başvuru ile aksaklığın giderilmesi için belediyenin ilgili birimi en kısa sürede harekete geçiyor. 
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)