Minibüsçüler Haklarını Makul Yollarla Aradı... Sonuç Bekleniyor...

Çınar meydanında çok sayıda minibüsçü ve çınar meydanının trafiğe kapatılmasından rahatsız olan vatandaşlar belediyeye karşı sloganlar atıp Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'ı konuşmak için meydana davet ediyorlar. Minibüsçüler ve esnaf Denizli belediyesinin halka danışmadığından şikayetçi.

Minibüsçüler Haklarını Makul Yollarla Aradı... Sonuç Bekleniyor...

Denizli'de Çınar Yolunun istiklale kadar kapanması sonucu minibüsçüler çınar meydanını trafiğe kapattı. İstiklale kadar yolu kapatan minibüsçüler Belediye önünde belediye başkanını bekliyor. Çınar meydanında çok sayıda minibüsçü ve çınar meydanının trafiğe kapatılmasından rahatsız olan vatandaşlar belediyeye karşı sloganlar atıp Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'ı konuşmak için meydana davet ediyorlar. Minibüsçüler ve esnaf Denizli belediyesinin bu uygulamasından şikayetçi. Olay yerinde çok sayıda vatandaş ve polis var. Daha sonra Minibüsçüleri temsile bir grup başkanla görüşmek için belediyeye gitti.
Konuşmadan sonra Çınar Meydanını İstiklal Caddesi boyunca kapatan 500 minibüs olaysız bir şekilde işlerinin başına döndü.
Vatandaşlar neler konuşulduğunu, ne karar verildiğini merak ediyor. Bazı vatandaşlar ise belediyenin yaptığı bu uygulamanın mantıklı bir açıklamasını istiyor.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2012, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER