Milli Gazete 49 Yaşında

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Denizli Şube Başkanı Ahmet Geniş, Milli Gazete'nin 49'uncu Yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

GÜNCEL 12.01.2021, 09:16 12.01.2021, 09:20
Milli Gazete 49 Yaşında
banner1656

Geniş, "Milli Gazete, 51 yıllık Milli Görüş Hareketimizin 49. Yılında bizlere her gün yol arkadaşı olmuş önemli bir vazifeyi layıkıyla icra etmiştir. Her türlü yönlendirmeye, algı operasyonuna, bilgi kirliliğine karşı her zaman hakikatten yana tavır almış, iyinin, doğrunun, güzelin, faydalının ve adil olanın yanında yer almış bir gazetedir."
Geniş, Milli Gazete'nin müsbet medyanın öncülerinden olduğunu da belirttiği açıklamasında, "49 yıllık geçmişinde nice isme okul olmuş, nice isimleri bünyesinde yetiştirmiş, bütün bunları yaparken de ne çizgisinden, ne ilkelerinden, ne de gazetecilikten asla taviz vermeden yoluna devam etmiştir. Bütün özellikleriyle Milli Gazete, bizler için vazgeçilmezdir. Bu minvalde "Hak geldi, Batıl zail oldu" Sloganıyla Hakk'ın ve haklının yanında olma düsturuyla çıktığı yolda, şartlar ne olursa olsun ilkelerinden taviz vermeyen, hakikatlerin milletimize duyurulmasında önemli rol oynayan Milli Gazete'nin kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlarım."

banner1640
Yorumlar (0)