MHP KARANFİL DAĞITTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Merkezefendi İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttı.

GÜNCEL 08.03.2015, 15:51 08.03.2015, 15:58
MHP KARANFİL DAĞITTI
banner1641

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Merkezefendi İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıttı. 

MHP Denizli Merkezefendi İlçe Teşkilatı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle etkinlik düzenledi. MHP Merkezefdendi İlçe başkanı Fatih Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri Merkezefendi pazaryeri, Delikliçınar ve Bayramyeri Meydanı’nda 10 bin adet karanfil dağıttı. Etkinlikte konuşan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Coşkun, “Bizler 8 Mart'ı sadece kadınların yılda bir kez hatırlanmaları değil, sorunlarının çözülene kadar tartışılması için bir fırsat ve imkan olarak görüyoruz.Kadın sorunları, diğer toplumsal ve insani sorunlardan ayrı tutulamaz.Toplumda var olan ve yaşanan her türlü ekonomik, sosyal ve siyasal problem birbiriyle, dolayısıyla kadınların sorunlarıyla ilgili ve bağlantılıdır. Ancak kadınların yaşamış olduğu sosyo-kültürel sorunları çözmekle diğer sorunların çözülmesi kolaylaşabilir.Kadınlarımız ekonomik ve sosyal hayatta var, iş yaşamında var. Ancak sorunlarıyla var, açmazlarıyla var, kronik dertleriyle var.Tüm söylem ve teşviklere rağmen kadının toplumsal hayatta ve siyasette var olamayışının nedenlerini kendi tarihî tecrübelerimiz ve toplumsal geleneklerimiz ışığında yeniden ve gerçekçi bir şekilde irdelemek de gerekiyor.Kadınımıza değer vermek geleceğe yapılan en büyük yatırımdır” dedi.
Etkinliğe, MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, MHP 21. Dönem Milletvekili Ali Keskin ve partililer katıldı.
Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)