Meteoroloji’den Denizli’ye Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Denizli için 8 Eylül 2021 Çarşamba günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Denizli’de bugün hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 32 derece olarak ölçülürken, hissedilen sıcaklık da aynı seviyelerde olacak. Öte yandan Denizli’de bugün öğleden sonra gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

GÜNCEL 08.09.2021, 11:30 08.09.2021, 11:47
Meteoroloji’den Denizli’ye Sağanak Yağış Uyarısı!

Haftanın üçüncü iş gününde hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 32 derece olarak ölçülürken, hissedilen sıcaklık da aynı seviyelerde. Özellikle Öğleden sonra meteoroloji Denizli için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Akşam saatlerinden itibaren ise sıcaklık 19 derecelere kadar düşerken, yarın için ise yağış tahmini yok.

METEOROLOJİ UYARDI: SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre, Yarın için (Perşembe) yapılan tahminlere göre hava sıcaklığının en yüksek 31 derece olması beklenirken, parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. Cuma günü hava sıcaklığı 29 dereceye kadar gerilerken, sağanak yağış Denizli’de etkili olmaya devam edecek. Cumartesi günü termometreler 32 dereceyi gösterirken, parçalı bulutlu hava etkili olacak. Pazar gününden itibaren ise sıcaklık 2 derecelik bir artışla 34 dereceye yükselirken, sağanak yağış şehri terk etmiş olacak.

Meteoroloji’den Denizli’ye Sağanak Yağış Uyarısı!

Yorumlar (0)