Makyajlı Yeni Golf Denizli Yollarında

Alman otomotiv devi Volkswagen’in Golf modeli yeni makyajlı modeliyle artık Denizli’de. Batı Otomotiv’de satışa çıkarılan otomobil keskin çizgileriyle ön plana çıkıyor. Kusursuz bir sürüş keyfi veren Golf, 83 bin 800 lira’dan fiyatlarla Batı Otomotiv’de otomobil tutkunlarını bekliyor. 

Makyajlı Yeni Golf Denizli Yollarında

1974 yılında ilk kez yollara çıktığında otomotiv endüstrisini geriye dönülmez bir şekilde değiştiren  Volkswagen’in ‘Golf’ modeli  yıllar içinde büyük bir değişim geçirdi. en son 2012 yılında yenilenen Golf, bu yıl küçük çapta fakat etkileyici değişiklikler yaparak yeniden Golf severlerin ilgisini çekmeyi başardı. 2017 model  Golf’te dış ve iç tasarımda küçük değişiklikler yapan Volkswagen, yeni Golf'te kullandığı yeni nesil teknolojiyle sınıfının standartlarını değiştirecek gibi görünüyor. 2017 model Golf, yarı sürücüsüz otomobil deneyimi sunuyor.


Denizli’de Alman Otomobil devinin temsilciliğini Yapan Batı Otomotiv, Golf’ün benzersiz daha bir çok özelliğini test etmek için otomobil tutkunlarını sürüş testine bekliyor. Gün içinde test edebileceğiniz otomobil, 83 bin 800 liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. 

ÜST SINIF TEKNOLOJİLER ERİŞİLEBİLİR KILINDI
Bugüne kadar sadece üst sınıf otomobillerde görmeye alışık olduğunuz pek çok yenilikçi kumanda arabirimi, Yeni Golf’te otomobil severlerin ilgisini çekiyor. Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan Dijital gösterge paneli, sadece temel sürüş bilgilerini göstermiyor. Aynı zamanda Bilgi-Eğlence sistemi ekranında görüntülenen telefon rehberi, Albüm Kapağı, radyo istasyonu gibi bilgileri de kolayca takip etmenizi sağlıyor. 9.2 inç büyüklüğündeki ekranı dokunmadan sadece eli sağa sola hareket ettirerek kontrol edebiliyorsunuz. 


VERİMLİ VE GÜÇLÜ YENİ MOTOR SEÇENEKLERİ
Benzinli ve dizel motor teknolojisinde ‘downsizing’ akımının yaratıcısı olan Volkswagen, Yeni Golf için bu teknolojinin en ileri temsilcilerini hazırladı. 110 PS’lik maksimum gücünü korurken 1.0 litreye küçülen baz motor, hafiflemenin yanı sıra sürtünme kayıplarını minimuma indirgeyerek verimliliği artırıyor. Daha yüksek güç beklentisi olanlar için ise farklı motor seçenekleri yer alıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243