MAKSİAD'DAN Afrin Operasyonuna Destek

Denizli Organize Sanayi Bölgesi iş adamları, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatına destek verdi.

MAKSİAD'DAN Afrin Operasyonuna Destek

Denizli'de Makine Sanayici İşadamları Derneği (MAKSİAD) tarafından Zeytin Dalı Harekatına katılan askerler, gaziler ve tüm şehitler için kmevlid okunarak kurban kesildi.
Organize Sanayi Camisi'nde cuma vakti yoğun katılımla gerçekleştirilen programda, Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu, şehitler için dualar edildi.
Mehmetçiğin başarısı için kınalı koç kurban edilen programda, cuma namazından sonra cemaate lokma ve helva dağıtıldı.
MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, burada yaptığı açıklamada, Afrin'e gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı'nın 21. günü olduğunu belirterek,  “Devletimizin, ve Mehmetçiğimizin yanındayız” dedi.

Organize Sanayi Bölgesi Camisinde yapılan etkinliğe Denizli Valisi Hasan Karahan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Oda başkanları, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Afrin Operasyonuna destek amaçlı yapılan etkinlikte ilk olarak dualar eşliğinde kurban kesildi. Cuma namazının ardından da vatandaşlara lokma hayrında bulunuldu.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 17:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPER ALYAZ
ALPER ALYAZ - 1 yıl Önce

Bu organizasyon MAKSİAD tarafından gerçekleştirildi. Haberi güncellemenizde fayda olabilir.

SIRADAKİ HABER
banner1243