KOCAMANOĞLU, YÜREĞİMİZLE ÇALIŞIYORUZ SEÇİMİ KAZANACAĞIZ

Saadet Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Kocamanoğlu, para kesesiyle değil, yürekleri ile çalıştıklarını belediye başkanlığını kazanacaklarını söyledi.

GÜNCEL 05.03.2014, 11:33 05.03.2014, 11:38
KOCAMANOĞLU, YÜREĞİMİZLE ÇALIŞIYORUZ SEÇİMİ KAZANACAĞIZ
Saadet Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Kocamanoğlu, para kesesiyle değil, yürekleri ile çalıştıklarını belediye başkanlığını kazanacaklarını söyledi. Bir takım araştırma şirketlerinin yaptırdığı anketlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Kocamanoğlu, “Gittiğimiz her mahallede büyük bir sevgi ve coşku ile karşılanıyoruz. Biz keseyle değil, yüreğimizle yerel seçime hazırlanıyoruz. Yapıldığı söylenen anketlere de inanmıyoruz. 30 Mart akşamı halkın gerçek seçimi Saadet Partisinden yana olacaktır. Denizli’de de belediyeyi kazandığımız zaman kardeşlik duygularıyla hareket edip, huzurlu bir kent inşa edeceğiz” diye konuştu. Kocamanoğlu, seçim çalışması kapsamında Demirciler Caddesi üzerinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla görüştü. Yerel seçimde destek isteyen Kocamanoğlu, Türkiye’de yaşanan hiçbir olaya milli görüş olarak kayıtsız kalamayacaklarını söyleyerek, “Milli görüş çizgisinin ne olduğunu ve nasıl bir belediyeciliğe sahip olduğunu bütün vatandaşlarımıza anlatacağız. Konusunda uzman kadrolarımızla Denizli’ ye en güzel olanı vermeye geliyoruz. Halkımızın dürüst, ilkeli ve becerikli idarecilere hasret kaldığını biliyoruz. Attığımız her adımda Allah’ın rızasını düşünüp halkın ve memleketimizin menfaatlerini göz önünde bulunduracağız. Denizli bizim iktidarımız döneminde bambaşka bir kimlik kazanacak ve halkımız layık olduğu gerçek hizmetleri alacaktır” dedi.

Yerel seçim büyük bir sınav


2014 yerel seçiminin Saadet Partisi ve Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çeken Kocamanoğlu, “Önümüzdeki seçimler gerçekten milat niteliği taşımaktadır. Türkiye bu seçimlerde büyük bir sınav verecektir. Ya ülke baştan aşağıya yenilenecek ve temizlenecek, ya da daha karanlık günlere doğru sürükleneceğiz. Bugün işin neresinden bakarsanız bakın ülkeyi düzlüğe çıkaracak ve bu karanlık günlerden kurtaracak yegâne gücün Milli Görüş kadrolarında olduğu aşikârdır ve bunu görüştüğümüz binlerce vatandaşımızda aynı şekilde dile getirmektedir” dedi. Yerel seçime kadar durmadan dinlenmeden çalışarak halkın desteğini istemeye devam edeceklerini anlatan Kocamanoğlu, “Partimizin tüm organları her gün yüzlerce seçmenle görüşüp, partimizi ve projelerimizi anlatıyor. Yaptığımız ev, mahalle, esnaf ziyaretlerinde halkımızın büyük ilgisi ve sevgisi ile karşılanıyoruz.  Bu ilginin sandığa da yansıyacağından eminiz” diye konuştu. 

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)