banner1576

Kızılay yardıma koşmaya devam ediyor

Türk Kızılay’ı Denizli Şubesi, pandemi sürecinde ihtiyaç bir vatandaşımıza gıda ve hijyen malzemesi; bir engelli vatandaşımızın da tekerlekli sandalye ihtiyacını giderdi.

GÜNCEL 27.07.2020, 14:11 27.07.2020, 17:44
Kızılay yardıma koşmaya devam ediyor
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Türk Kızılay’ı Denizli Şubesi vatandaşların yaralarını sarmaya devam ediyor. Pandemi sürecinde evden çıkamayan bir ailenin talebini dikkate alan şube yönetimi, gıda kolisi göndererek vatandaşı sevindirdi. Öte yandan tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan bir engelli vatandaşın da kendilerine ulaşması ve isteklerini dile getirmesi üzerine harekete geçen şube yönetimi, engelli vatandaşın da istediği yerine getirerek kendisine tekerlekli sandalye hediye etti. Türk Kızılay’ı olarak sadece afet ve özel günlerde değil her zaman vatandaşın yanında olduklarını anlatan Türk Kızılay’ı Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Kan bağışı dahil afet zamanlarında yaptığımız hizmetlerin yanında her zaman vatandaşlarımızın yardımına koşan onları mutlu etmeyi ilke edinen bir kurumuz” dedi.

YARDIM TALEPLERİ GERİ ÇEVRİLMEDİ
Vatandaşların çeşitli taleplerini de yerine getirmeye devam ettiklerini anlatan Deniz, “Bir vatandaşımız bizlere ulaşarak tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğunu bizlere iletti. Bizler de ihtiyacı giderme adına harekete geçtik ve bağışlarla aldığımız tekerlekli sandalyeyi kendisine hediye ettik. Bunun yanında pandemi sürecinde evlerinden çıkamayan vatandaşımızın da çağrısına kulak vererek onlara gıda kolisi ve hijyen malzemesi dağıtımı yaptık. Bunları yaparken duyarlı ve hayırsever vatandaşlarımız destekleri ve bağışları ile gerçekleştirdik. Allah, yardımlara vesile olanlardan razı olsun” dedi.

banner1527
Yorumlar (0)
34°
az bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi