Kazım Arslan'ın Cenazesine Binlerce Kişi Katıldı

Antalya'da geçirdiği beyin kanaması sonucu 65 yaşında yaşamını yitiren CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan cenaze törenine binlerce kişi katıldı.

Anadolu Ajansı
Kazım Arslan'ın Cenazesine Binlerce Kişi Katıldı

HABERDENİZLİ.COM

Ramazan Bayramı tatilini geçirmek için Antalya Aksu’daki yazlık evinde ailesi birlikte bulunan CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, dün gece saat 00.30 sıralarında beyin kanaması geçirdi. Bir anda fenalaşan Arslan, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. 65 yaşında hayatını kaybeden Arslan, bugün Denizli’de binlerce kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

partisinin Denizli İl Başkanlığı önünde tören düzenlendi. burada yapılan törene, Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri ve belediye başkanları, parti yöneticileri, çok sayıda partili, vatandaşlar ve ailesi katıldı. Saat 10.30’da başlayan tören sonrası Kazım Arslan için törene katılanlardan helallik alındı, dua edildi. Törenin ardından Kazım Arslan’ın naaşı omuzlara alındı, evine götürüldü. Burada helallik alındıktan sonra Arslan’ın cenazesi daha sonra PAÜ Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camisinde önüne getirildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER