Kardeş Şehirden Ziyaret

Kuzay Kordofan Valisi ile Sudan Ankara Büyükelçisi Denizli Valisi Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti.

GÜNCEL 01.11.2018, 17:35
Kardeş Şehirden Ziyaret
banner1551

Haberdenizli.com

Denizli'nin turizm bölgelerini gezmek, sağlık turizmi hakkında bilgiler almak ve Sudan - Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek amaçlı Denizli’ye gelen Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ve Sudan Ankara Büyükelçisi Dr. Yousif Ahmed Eltayeb Elkordofani ve beraberindeki  heyet, Vali Hasan Karahan’ı Makamında ziyaret etti.

Denizli Milletvekili Şahin Tin’nin de eşlik ettiği ziyarette; Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ; Kardeş şehir Denizli’nin Türkiye’deki önemli turizm, ticaret ve sanayi şehirleri arasında yer aldığını ve Denizli ile Sudan  arasındaki ekonomik ve kültürel ilişkileri artırmak istediklerini belirtti.

Vali Hasan Karahan, Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ve Sudan Ankara Büyükelçisi Dr. Yousif Ahmed Eltayeb Elkordofani ile beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Denizli’nin sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı hakkında bilgiler verdi.  

Vali Hasan Karahan, Kuzay Kordofan Valisi Ahmed Mohamed Haroun ve Sudan Ankara Büyükelçisi Dr. Yousif Ahmed Eltayeb Elkordofani’ye ziyaretlerinin anısına Yatağan Kılıncı hediye etti.
 Kardeş Şehirden Ziyaret
 

Yorumlar (0)
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi