banner1348

Karahayıt Termal Turizmi Hintlilere Tanıtıldı

Denizli’de termal turizm tanıtma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Tanıtımlar kapsamında Hintli Turizm acentelerine Karahayıt termal turizmi anlatıldı. 

Karahayıt Termal Turizmi Hintlilere Tanıtıldı
banner1336

Karahayıt Termal Turizmi Hintili Turizm acentelerine tanıtıldı. Dalaman, Ortaca, Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm işletmecileri Birliği Başkanı Yücel Okutur, Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı Emin Çakmak’ın ve Hindistan’ın önemli 50 Turizm Acentesi Temsilcilerinin katılımları ile Muğla Dalyan’da toplantı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıya; Denzli Valisi Ahmet Altıparmak’ın talimatları doğrultusunda katılan İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Gülsüm Çelebi, Türkiye Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi Güney Ege Sorumlusu ve Nobel Termal Tıp Merkezi kurucusu Turgay Sehil, Denizli’deki termal turizmde gelinen son nokta hakkında slayt eşliğinde İngilizce olarak katılımcılara bilgilendirme yaptı. Sunumun ardından yayınlanan Denizli Tanıtım Filmi de Hindistanlı turizm acente temsilcilerinin yoğun ilgisini gördü. 

Karşılıklı söyleşi, soru ve cevaplar ile devam eden toplantıda Hintli Acente Temsilcileri; Anadolu Kültür Turu içeriğinde bir gece konaklamalı olarak organize edilen Pamukkale’nin bundan sonraki programlarında Termal Sağlık ve Wellnes Turizmi Kapsamında değerlendirilip daha uzun gecelemeli olarak yer alacağından emin olduklarını ve ülkelerinde ilgi çekeceğini belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER