Kanser Hastaları için barınacak yer istedi

Denizli’de gücünün yettiğince Sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya çalışan  Cennet Çanakkale, çevre illerden Denizli’ye kanser tedavisi için gelen hastalara barınacak yer tahsis edilmesi için valilikten yardım istedi.

GÜNCEL 13.06.2017, 14:53
Kanser Hastaları için barınacak yer istedi
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Valiliği’nde Her ayın ikinci Salı günü düzenlen halk günü toplantısına katılan Eski Buldan Belediye Başkanlarından Hasan Çanakkale’nin eşi Cennet Çanakkale, kanser hastaları için kalacak yer tahsis edilmesini istedi. Gücünün yettiğince sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya çalıştığını anlatan Çanakkale,  Çevre İlçelerden Denizli’ye tedavi için gelenler olduğunu ve bu hastaların barınma sorunu yaşadıklarını söyledi. En son Muğla’nın Fethiye ilçesinden bir hastanın önümüzdeki günlerde Denizli’’ye tedavi olmak için  geleceğini anlatan Çanakkale, “Fethiye’den arkadaşlarım bu hastayı bana yönlendirdi. Ben yardımsever işadamlarıyla bu tür konuları çözmeye çalışıyorum fakat valiliğin vatandaşların derdinin dinlendiği bir ortam oluşturduğunu duyunca size geldim.” İfadelerini kullandı.

Sosyal sorumluk projelerine olan duyarlılığından dolayı Çanakkale’ye teşekkür eden Vali Altıparmak, “hasta kişinin gerekli belgelerle başvurması halinde gereken yardımı yaparız. Ayrıca Büyükşehir Belediyemizin böyle bir hizmeti var isterseniz sizi oraya yönlendirelim. Belirlenen pansiyonda tedavi süresince ikamet etsinler.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
21°
açık
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi