KAHVE SAHİPLERİNE VERGİ ANLATILDI

Denizli Kahveciler ve Gazinocular Odası tarafından 'Büyükşehirde basit usulde vergi mevzuatı' konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

GÜNCEL 06.12.2013, 15:40 06.12.2013, 15:50
KAHVE SAHİPLERİNE  VERGİ ANLATILDI
banner1665
 Denizli Kahveciler ve Gazinocular Odası tarafından 'Büyükşehirde basit usulde vergi mevzuatı' konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. 
Sarmaşık Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Denizli Vergi Dairesi Grup Müdürü Mustafa Çoban, Vergi Dairesi Müdürü Yusuf Malkoç, Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Demirci ve çok sayıda esnaf katıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan Kahveciler ve Gazinocular Odası Hüseyin Demirci, "Hepinizin bildiği gibi 30 Mart 2014'de Denizli, Büyükşehir statüsüne girecek. Burada bir çocuğumuzun kafasında soru işaretine neden olan vergi, diğer mevzuatlarda ne gibi değişiklikler olacak. Biz de büyükşehirde basit usulde vergi mevzuatı konulu toplantı düzenledik. Bu tür bilgilendirme toplantılarına önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz" dedi.
Toplantıda konuşan Denizli Vergi Dairesi Grup Müdürü Mustafa Çoban ve Vergi Dairesi Müdürü Yusuf Malkoç katılımcılara, büyükşehirde basit usülde vergi mevzuatı konusunda bilgi aktardılar. Vergi Dairesi Grup Müdürü Mustafa Çoban 30 Mart 2014'ten sonra da basit usul vergi mükelleflerinin durumunda herhangi bir değişiklik olmayacağını söyledi. Çoban, “Vergi mevzuatı konusunda kafanızda soru işareti olan her şeyi bize sorabilirsiniz. Bizim mükelleflerimizi bilgilendirmek görevimiz” diye konuştu. Toplantı sonunda Çoban ve Malkoç katılımcıların sorularını cevaplandırdı.
Yorumlar (0)