Kadir Gecesi Özel Programı Denizli’de

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Pazar Günü Denizli’ye gelerek miting düzenleyeceğini söyledi.  Aynı zamanda Zeybekci, Pazar akşamı idrak edilecek olan Kadir Gecesi’nde Müftü Ahmet Hulisi Efendi Cami ve külliyesinin resmi açılışının Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş tarafından yapılacağını duyurdu. 

Kadir Gecesi Özel Programı Denizli’de

HABERDENİZLİ.COMCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce miting düzenlemeyi düşünmediği Denizli’de ani bir kararla miting düzenleme kararı aldı.  Dün konuyu Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye ileten  Erdoğan için Denizli’de hazırlıklar başladı. Bugün AK Parti Denizli Kurmaylarını toplayan Zeybekci, miting ile alakalı planlama yaptı. 

Toplantı öncesi AK Parti İl Başkanlığında basın mensuplarına bir açıklama yapan Bakan Zeybekci, Pazar gününün Kadir Gecesi olduğunu hatırlatarak Pamukkale Üniversitesi Kampüsü sınırları içinde bulunan Müftü Ahmet Hulisi Efendi Cami ve külliyesinin  resmi açılışının yapılacağını duyurdu. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın  Kadir Gecesi programını burada yapacağını söyleyen Zeybekci, “Pazar günü tarihi bir gün olacak.  Daha önce Çınar Meydanında düzenlediğimiz mitinge 70 bin civarında katılım olmuştu. bu Pazar düzenleyeceğimiz miting bu rakamı zorlayan bir miting olacak. Böyle mitingin yapılmış olması teşkilatımıza farklı bir enerji vereceğine inanıyorum.  Denizli’de yine 24 Haziran seçimlerinde yine AK Parti, Cumhur ittifakı lider olacak. İlçelerimizle beraber bir yarış içinde olacağız.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER