jandarmanın 178'inci kuruluş yıldönümü kutlandı

Milletvekili Şahin Tin, Jandarma Teşkilatının 178’inci kuruluş yıldönümünü nedeniyle Denizli İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Cengiz Yıldız’a mesaj gönderdi. 

jandarmanın 178'inci kuruluş yıldönümü kutlandı

Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Jandarma teşkilatının 178'inci kuruluş yöntemi nedeniyle tebrik mesajında; “Devletimizin kudret ve adaletinin yanı sıra şefkat ve merhametini temsil eden Jandarma teşkilatımız, milletimizin huzur ve güvenliği ile vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için canla başla fedakârca görev yapmaktadır. En zor şartlarda bile görevini her şeyin üstünde gören kahramanlarımızın ülkemizin her bir köşesinde bilgi, tecrübe ve deneyimleriyle ortaya koydukları cesaret, milletimizin göğsünü kabartmakta ve övünç kaynağı olmaktadır”  ifadelerine yer verdi. 

Jandarma teşkilatının örnek bir kolluk kuvveti olarak nice başarılara imza attığını belirten Milletvekili Şahin Tin, “Ülkemizin ve bayrağımızın bekası ile milletimizin huzur ve güvenliği için her türlü fedakârlığı ortaya koyan kahramanlar ordusu Jandarma teşkilatımızın her bir ferdinin görevini layıkıyla ve başarıyla yapması geleceğimizi teminat altına alan önemli bir unsurdur. Özellikle terörle mücadelede yazdıkları tarihi destanlar milletimizin gurur vesilesi olmuştur. Bu düşüncelerle Jandarma teşkilatımızın 178’inci kuruluş yıl dönümünü yürekten kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, görevlerini başarıyla sürdüren Denizli İl Jandarma Alay Komutanlığı mensupları nezdinde tüm Jandarma teşkilatı mensuplarına sağlık ve başarı diliyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER