İş Kulübü Eğitim Protokolü İmzalandı

Denizli İşkur İle Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Arasında “İş Kulübü” Eğitim Protokolü İmzalandı.

İş Kulübü Eğitim Protokolü İmzalandı

Bu Kapsamda, “Çalışmak İsteyen Herkese Göre Bir İş” olduğu düşüncesinden yola çıkılarak Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde Temmuz ayından bu yana faaliyette olan İş Kulübü, eğitimlerine kurum bünyesinde olduğu gibi kurum dışında da devam ediyor.

Denizli İŞKUR ile Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında geçtiğimiz Salı günü “İş Kulübü” Eğitim Protokolü imzalandı.

Denizli İŞKUR İl Müdürü Fatih Işık  ve Denizli Denetimli Serbestlik Müdürü Kamil Demir arasında imzalanan bu protokolün amacı; Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İş Kulübü’nde görevli İş Kulübü Eğiticileri (Liderleri) İş ve Meslek Danışmanı Dönay Şanlıalp ve İş ve Meslek Danışmanı Taner Beter öncülüğündeki iş arama becerileri eğitiminin verilmesi. Protokol kapsamında verilecek eğitimler sayesinde, Denizli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde denetimli serbestlik altında bulunan yükümlülere kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, suçtan uzak kalarak topluma uyumlarını kolaylaştırmak, iş arama, iş kurma süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgi ve iletişim yöntemleri hakkında bilgilendirilecek.

Ayrıca ilgili protokol, İş Kulübü eğitimlerinin verilmesinin sağlanmasıyla birlikte işbirliği dahilinde gerek görülmesi halinde diğer kurs/programların müştereken düzenlenmesi amacıyla ilgili kişilerin görevlendirilmesinin hedeflendiği belirtildi.
    

     


 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER