İPEK PROJELERİNE DESTEK İSTEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali İpek, Cuma günü açıklanacak projelerinin ardından artık tercihi halkın yapacağını ifade etti.

GÜNCEL 12.03.2014, 17:31 12.03.2014, 18:58
İPEK PROJELERİNE DESTEK İSTEDİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali İpek, Cuma günü açıklanacak projelerinin ardından artık tercihi halkın yapacağını ifade etti. 
Geçtiğimiz gün medyaya Denizlispor için hazırlanan Horoz Arena stadının tanıtımını yapan MHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali İpek, dün Delikliçınar, Lise Caddesi ve İstiklal Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi.İpek, Cuma günü saat 13.30’da yapılacak proje tanıtım toplantısında büyük projelerini tanıtacaklarını ifade ederek, “Biz elimizden geleni fazlasıyla yaparak, köylerimize, ilçelerimize ve kent merkezimize Denizli’nin layık olduğu projeleri hazırladık. Biz en başından bu yana hep Denizli’nin belediyecilik hizmetlerinden hiçbir şekilde yararlanmadığını, bundan sonraki süreçte bu hizmetlerden yararlanabilmesi ve yaşam standartlarının daha artabilmesi için 30 Mart’ta vatandaşın seçimini bizden yana yapması gerektiğine inanıyoruz. Çünkü bizim tek bir amacımız var, o da Denizli aşkıyla Denizli’ye hizmet etmek” dedi.
Öte yandan projelerini de açıklamaya devam eden Ali İpek, son olarak semtlerde kurulan kapalı Pazar yerlerinin tanıttı. MHP Büyükşehir adayı İpek, “Denizli her zaman daha iyisini hak ediyor. İşte bizim bu projemizde Denizli’ye layık bir proje. Kapalı pazaryerleri sayesinde vatandaşlar yazın soğuktan, kışın sıcaktan etkilenmeyecekler. Son derece modern bu pazaryerleri sayesinde, Pazar esnafımızda ürünlerini daha hijyenik ortamlarda satma imkanı bulacak. Çok katlı yeraltı otoparklarının da olacağı bu Pazar yerleri aynı zamanda da trafiğin rahatlaması ve otopark sorununa çare olacak. Vatandaşlar buralarda yaptıkları alışverişin ardından dinlenme alanlarında ve kafeteryalarda soluklanabilecek. Mimarisiyle de Denizli’ye yakışan modern bir görüntü verecek pazaryerlerimiz en kısa sürede inşa edilerek vatandaşlarımızın hizmetine girecek” dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)