İntihar Eden Gençle İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Denizli’nin Pamukkale İlçesi Sevindik Mahallesi Orhan Abalıoğlu Köprülü Kavşağı’ndan yola atlayarak ve alt geçitten geçen kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden gençle ilgili detaylar belli olmaya başladı.

GÜNCEL 02.10.2020, 14:46
İntihar Eden Gençle İlgili Detaylar Ortaya Çıktı
banner1621

Denizli’nin Pamukkale İlçesi Sevindik Mahallesi Orhan Abalıoğlu Köprülü Kavşağı’ndan yola atlayarak ve alt geçitten geçen kamyonun altında kalarak hayatını kaybeden gençle ilgili detaylar belli olmaya başladı. 23 yaşındaki Fehmi H.’nin, 15.30 sıralarında köprülü kavşağının olduğu noktaya ya geldiği ve elindeki çantayı bıraktıktan sonra korkulara tırmanarak kendini boşluğu bıraktığı öğrenildi.

KAMYON ÜZERİNDEN GEÇTİ

Fehmi H.’nin korkuluklardan 5. metre yükseklikten atladıktan sonra alt geçitten geçen 09 UK 712 plakalı kamyon üzerinden geçti. Kadir Ç.’nin kullandığı kamyonun üzerinden geçtiği Fehmi H. olay yerinde hayatını kaybetti. 23 yaşındaki gencin neden korkuluklardan atlayarak intihar ettiği henüz bilinmez iken çantasında enjektör ve çakmak çıktı. Fehmi H.’nin, çantasındaki enjektörü detaylı arama yapan polis, 23 yaşındaki gencin bir kronik hastalığının olup olmadığı veya enjektörü başka amaçla mı kullandığı araştırıyor. Köprülü kavşağın korkuluklarından atlayan Fehmi H. ile kamera görüntüleri ortaya çıkarken adli tıp morguna kaldırılan 23 yaşındaki gencin üzerinden geçen kamyon sürücüsü Kadir Ç. gözaltına alındı. İntihar ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (0)