İnternet Gazetecileri Federasyonu, Bursa’da kuruldu

Denizli Yeni Medya Yayıncıları Derneği Başkanı Sedat Kurt’un Kurucu Genel Başkan Vekilli olarak görev aldığı İGF’nin kurucu genel başkanlığına ise Bursa İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mesut Demir getirildi.

GÜNCEL 21.01.2020, 16:52 21.01.2020, 17:53
İnternet Gazetecileri Federasyonu, Bursa’da kuruldu

HABERDENİZLİ.COM

YENİMEDYADER’in yanı sıra Bursa İnternet Gazetecileri Derneği, İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği, Balıkesir İnternet Medyası Derneği ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluşunda yer aldığı federasyonun en temel amaçlarından biri internet gazeteciliğinin resmiyet kazanması.

Bursa Gazeteciler Cemiyet Merkezi’nde yapılan bir basın toplantısıyla duyurulan federasyon kuruluşunda açıklamalarda bulunan Genel Başkan Demir, en kosa zamanda TGK’ya üye olma başvurusunda bulunacaklarını söyledi.
Denizli’nin böylesine önemli bir oluşumda yer almasının önemine dikkat çeken YENİMEDYADER Başkanı Sedat Kurt, “Sekötrümüzün ulusal sorunlarının çözümü konusunda Denizli adına üstlendiğim sorumluluğun gereğini meslektaşlarımın ve Denizlililerin desteğiyle yerine getirmeye gayret göstereceğim” dişe konuştu.

Yorumlar (0)