İneğinin Öldüğünü Görünce Dayanamadı Kendi İneğini Hediye Etti

Denizli’de tek başına yaşayan yaşlı kadının ineklerinden biri kayalıktan düşerek öldü. Ölen ineğinin başına gelen yaşlı kadın gözyaşlarını tutamadı. Kadının o hali, yürekleri dağladı. Kadının 3 ineğinden başka bir şeyinin olmadığı öğrenildi.

İneğinin Öldüğünü Görünce Dayanamadı Kendi İneğini Hediye Etti

HABERDENİZLİ.COM

80 yaşındaki Sabia Özel isimli yaşlı kadının 3 ineğinden bir tanesi olan ineğin ölmesi sonucu yaşlı kadını gözyaşlarına boğdu. Ölen ineğinin başına gelen yaşlı kadının ilk sözü ise buzağısını nasıl beslerim oldu. Olay yerindeki de duygulandıran kadının gözyaşları yürekleri dağladı.

Haber tüm Türkiye'de ve sosyal medyada üzüntüyle karşılandı. İzmir'de yaşayan Nurcan Kaplan isimli çiftlik sahibi bir kadın ise olaya duyarsız kalmadı. En kısa sürede çiftliğinden bir ineği teyzeye ulaştıracağı hbaerini duyurdu. 

Kaplan ayrıca sosyal medya paylaşımından konuyu duyduğu Kayahan Avcı isimli vatandaşada teşekkürlerini ileterek şu paylaşımda bulundu. "Hayatı anlamlı kılan vicdanımızdır onun o gözyaşlarını dökmesi acısının derinligini anlatıyordu şahsım adına ben sana teşekkür ediyorum duyarlığının için böyle durumları bizlerle paylaştıgın için" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER