İmamoğlu'nu Yenilenecek Seçim İçin Honaz'a Davet Etti

Dün Çağlayan Adliyesinde geçirdiği talihsiz kazada yaralanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca’yı hastanede ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na olay anını anlattı. Karaca ayrıca İmamoğlu’nu Honaz’a davet etti.

GÜNCEL 18.04.2019, 12:57
banner1656

HABERDENİZLİ.COM

Dün yaşanan talihsiz kaza ile sol el bileğinden yaralanan ve gerçekleştirilen ameliyatta 20 dikiş atıldığı öğrenilen Karaca’nın sağlık durumu iyiye gidiyor. Dün akşam 21.00’de yapılan operasyon sonrasında bu sabah kendisini ilk ziyarete gelen isim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. Geçmiş olsun dileklerini ileten İmamoğlu acil şifalar diledi. Hepimizi Allah korudu diyen İmamoğlu, “Sessiz bir şekilde mazbatamızı alıp çıkmak istedik ancak olmadı. Ucuz atlattık. Hepimize geçmiş olsun. Nazar diyelim. Bundan sonra her şey çok güzel olacak.” dedi.

Başkan İmamoğlu ile sohbet eden Karaca, Çağlayan adliyesinde yaşananları anlattı.

Başkan İmamoğlu’nu Honaz’a davet eden Karaca, “Sizinle birlikte 1 oyla kaybettiğimiz Honaz’ı kazanacağız. Sizleri Honaz’a davet ediyorum.” dedi. İmamoğlu’da, “İnşallah sizinleyim” diyerek cevap verdi.

banner1640
Yorumlar (0)