İlçede Denetim Yapıldı

Denizli'nin Bekilli İlçe Kaymakamı İrem Baha Yağan Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 29 Nisan -17 Mayıs tarihleri arasındaki Tam Kapanma Tedbirlerinin alındığı ilçe Jandarma Komutanlığının kontrol noktasında  denetimlere katıldı.

GÜNCEL 04.05.2021, 17:56 04.05.2021, 19:05
İlçede Denetim Yapıldı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Bekilli İlçe Kaymakamı İrem Baha Yağan İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Koçyiğit ile birlikte Jandarma Komutanlığı kontrol noktasında seyahat muafiyeti olan vatandaşlarımızın seyahat izin belgelerini kontrol ederek vatandaşlara özellikle salgın kapsamında alınan tedbirlere uymaları konusunda uyarılarda bulunarak hayırlı yolculuklar diledi.

 Koronavirüs salgını ile mücadelede Tam Kapanma Tedbirleri ile birlikte yeni bir aşamaya geçtiklerini belirten Kaymakam Yağan, "Özellikle bu süreçte alınan tedbirlere riayet etmemiz, maske – mesafe ve temizliğe azamî özen göstermemiz gerekiyor. Vakaların yükselişini kontrol altına alarak Ramazan Bayramına gerçek bir bayram havası ile girmeyi amaçlamaktayız. Bu nedenle vatandaşlarımızdan talebimiz kapanma sürecinde alınan tedbirleri kesinlikle ihmal etmemeleri, yaşlı ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının olması halinde ise VEFA Destek ekiplerimiz ile iletişime geçmeleridir. Ekiplerimiz tarafından ihtiyaçları en kısa sürede karşılanacak. Virüs salgınını hayatımızdan çıkararak, normal yaşamımıza geçmemiz için hepimizin birbirimize karşı sorumlulukları var, İnşallah birlikte başaracağız." ifadelerinde bulundu.

İlçede Denetime Yapıldı

İlçede Denetime Yapıldı

İlçede Denetime Yapıldı

Yorumlar (0)