İçimiz yanıyor

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Siirt’in Pervari İlçesi kırsalında helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 17 askerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileyerek, ‘Yüce Türk Milleti’nin başı sağ olsun’ dedi.

İçimiz yanıyor

Başkan Osman Zolan, helikopter kazası sonrası mesaj yayınlayarak kazadan duyduğu üzüntüsünü dile getirdi.
Başkan Zolan, mesajında şu görüşlere yer verdi:
‘Pervari'de bizlerin güvenliğini sağlamak için bindikleri helikopterlerinin düşmesi sonucu 17 askerin şehit oldu. Bu sabah bir kez daha canımız yandı, içimiz acıdı. Şehit olan evlatlarımızdan bir tanesinin de Denizli’nin Gündoğdu Mahallesinde ikamet eden Afyon doğumlu Teknisyen Üst Çavuş Vedat Avcı olduğunu öğrendik. Şehitlerimizin acısını hepimiz yüreğimizde hissettik. Allah bu tür acıları bir daha yaşatmasın. Şehitlerimiz en değerli varlıkları olan canlarını, bu ülke güvenliği için, bizlerin rahat ve huzur içinde yaşaması için verdi. Şehitlerimiz için ne yaparsak yapalım bir şey yaptık diyemeyiz. Şunun da çok iyi bilinmesi gerekir. Köşeye sıkışan, bebek katili, eli kanlı terör örgütü ve yandaşları şunu çok iyi bilsin, Türkiye Cumhuriyeti, devleti ve milletiyle ebediyete kadar payidar kalacaktır. İnşallah terör denilen bu illet, yakın zamanda yok edilecektir.
Bu vesileyle aziz şehidimize Allah’tan rahmet, bizlere emaneti olan ailelerine de başsağlığı diliyorum. Yüce Türk Milleti’nin başı sağ olsun’ dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2012, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER