banner1348

İbanoğlu, "Halkı Bilinçlendirmek İçin"

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’yle ilgili bir mesaj yayınlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, gazetecilerin milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olduğunu söyledi.

İbanoğlu, "Halkı Bilinçlendirmek İçin"

Haberdenizli.com

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’yle ilgili bir mesaj yayınlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, yayınladığı mesajda şunları kaydetti;

"Gazeteciliğin, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir görevi içerdiğini söyleyen Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, ilimizde ve ülkemizde görev yapan tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. İbanoğlu mesajında şunları söyledi. Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız, bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar." 

"Her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin, düzenli bir mesaisi olmadan halkı bilinçlendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir." diyen 
Ahmet İbanoğlu, "Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, değerli basın mensuplarımızın; Kurumum ve şahsım adına başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER