Huzurevi ve Polis Amca Özel Eğitim Merkezine Ziyaret Ettiler

Denizli Emniyet Müdürlüğü Teşkilatı Personeli Ramazan Ayı Dolayısıyla Huzurevini ayrıca Engelliler Haftası dolayısıyla ise Polis Amca Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezini Ziyaret Etti.

Huzurevi ve Polis Amca Özel Eğitim Merkezine Ziyaret Ettiler

HABERDENİZLİ.COM

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli, Denizli'de Huzurevi ve Polis Amca Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezine ziyaretlerde bulundu. Engelliler haftasında yapılan ziyarete katılan Asayiş Şube Müdürlüğü motosikletli Polis Timi olan Yunus Polisleri ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı motosikletli Trafik Polisleriyle çocukların iyi vakit geçirmeleri sağlandı. Huzurevine yapılan ziyarette İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erdinç Gündüz, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Sinan Tokdemir ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Personeli ile huzurevi sakinleri ve huzurevi müdürünün katılımıyla iftar programı gerçekleştirildi.

Vatandaş ile her zaman her yerde birlikteliğini devam ettiren Emniyet Teşkilatı bulunduğu ziyaretlerle Polis ve vatandaş el ele ilkesinin sınır tanımadan tüm Denizli'de yaşayan insanları kapsadığını gösterdi. Programının yoğunluğu nedeniyle etkinliklere katılamayan Vali Hasan Karahan ile İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’inde selamları; İl Emniyet Müdür Yardımcısı, Toplum Destekli Polis Şube Müdürü ve personeli tarafından iletildi. Ziyaret, birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Huzurevi ve Polis Amca Özel Eğitim Merkezine Ziyaret Etti
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER