Hayırseverlerden Kızılay'a 2 Araç Birden

Denizli'de hayırseverler tarafından 'Kan Bağış Kamyonu' ile 'Seyyar İkram Aracı' bağışlandı. Cumartesi günü araçlara Bayramyeri meydanında tanıtım töreni gerçekleştirilecek.

Hayırseverlerden Kızılay'a 2 Araç Birden

HABERDENİZLİ.COM

Denizlili hayırseverler tarafından Denizli Kızılay Şubesine 2 araç hediye edilen araçlar hakkın açıklama yapan Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Erdal Otçu, "Buraya Kızılay Denizli Şubesinin bir etkinliğini sizlere duyurmak ve sizlerle paylaşmak için gelmiş bulunuyorum. Kızılay Denizli Şubesi olarak hayırseverlerimizin katkılarıyla ve bağışlarıyla 1 tane "Kan Bağış Kamyonu" ile 1 tanede "Seyyar İkram Aracı" verildi. Denizli Kızılay Şubesi Ege Bölgesi'nde 4 bin metre karelik kapalı alanı olan en büyük yerek AFET Müdahale ve Lojistik deposuna sahip olan bir ilimiz. Aynı zamanda Denizli Türkiye'nin 18. kan merkezidir. Denizli ara kan vermede Türkiye 5.'si ve yine Denizli, Kurban vekaleti vermede Türkiye 10.'sudur. Denizli Kızılay Şubesi hayırseverler sayesinde önemli adımlar atıyor." dedi.

Cumartesi günü Denizli Bayramyeri Meydanı'nda "Kan Bağış Kamyonu" ve "Seyyar İkram Aracı"nın faaliyete geçmesi vesilesiyle yapılacak olan tanıtım törenine tüm vatandaşları davet etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER