banner1029

Hayırsever İşadamı Denizli'ye Tam Donanımlı Ambulans Bağışladı

Hayırsever İşadamı İbrahim Tan, tam donanımlı bir ambulansı Denizli'ye hizmetine kazandırdı. Hayırseverimiz, ambulansı Denizli Valisi Hasan Karahan’ın katıldığı törenle İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim etti.

Hayırsever İşadamı Denizli'ye Tam Donanımlı Ambulans Bağışladı
banner1262

HABERDENİZLİ.COM

Valilik önünde düzenlenen törene; Vali Hasan Karahan, İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı ve Hayırsever İşadamı İbrahim Tan katıldı.

Denizli’de ambulans sayısının arttırılması yönünde ihtiyaca katkıda bulunmak için bir bağışta bulunduğunu söyleyen Hayırsever İşadamı İbrahim Tan; “Sağlık alanında bir Sağlık Ocağı yaptırmayı düşünüyordum. Ancak acil olarak bir ambulansa ihtiyaç olduğunu öğrendim. İnşallah önümüzdeki zamanlarda Sağlık Ocağını da yapmak nasip olur. Denizli’ye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hayırsever İşadamı İbrahim Tan’a Denizli'ye yaptığı anlamlı bağış dolayısıyla Denizlililer adına teşekkür eden Denizli Valisi Hasan Karahan ise; “Alınan bu ambulans ile İlimizdeki ambulans
sayısı 97 oldu. Acil Sağlık Hizmetlerindeki araçlarımızın zamanla modernize edilmesi, yenilenmesi gerekiyor. Hayırseverimizin sağlık alanındaki başvurusunu biz de bu şekilde değerlendirelim dedik. Modern ve güzel bir aracı 112 Acil Servis bünyemize kazandırmış olduk. Ambulansımızın görev yapacağı alanda sağlık hizmetleri daha hızlı bir şekilde karşılanacak. Hayırseverimiz İbrahim Tan’a teşekkür ediyoruz, diğer hayırseverlerimize de örnek olmasını diliyoruz”
diye konuştu.

Konuşmaların ardından Hayırsever İşadamı İbrahim Tan, İlimiz hizmetine sunulmak üzere tam donanımlı ambulansın anahtarını Denizli Valisi Hasan Karahan’a teslim etti. Vali Karahan da, sağlık alanında verdiği destekten ötürü Hayırsever İşadamımıza Denizli halkı adına teşekkür ederek plaket takdim etti.

Vali Karahan ve Hayırsever İşadamımız daha sonra ambulansı inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Ambulansın Denizli Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vereceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241