banner1348

Hayırsever İş Adamı PAÜ'ye 3. Kez Bağış Yaptı

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı’ya, Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri’ne yaptığı katkılardan dolayı Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Murat Özban  tarafından teşekkür belgesi verildi.

Hayırsever İş Adamı PAÜ'ye 3. Kez Bağış Yaptı
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever işadamı Osman Aydınlı, PAÜ Hastaneleri’ne 3’ncü kez ultrason cihazı bağışladı. İlk Renkli Doppler Ultrasonografi Cihazının 2017 yılı Şubat ayında Dahiliye bölümüne, 2. Ultrason cihazını Kalp-Damar Hastalıkları bölümüne son olarakta, Üçüncü ultrason cihazını Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalına bağışladı.
 

“Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmalı”

İşadamı Aydınlı’ya verdiği destekler için makamına giderek teşekkür eden Doç. Dr. Özban; “Ben Osman Beye hastanemize şimdiye kadar yapmış olduğu bağışlardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Özellikle bu tür cihazlar hem hastaların tedavisinde hem de hızlı tanı koyulabilmesi için çok büyük katkılar sağlıyor. Osman Beyin yapmış olduğu katkıların Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.
 

“Desteklerimi sürdüreceğim”

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı ise; “ PAÜ Hastaneleri’ni teknolojik bakımdan desteklediğimiz müddetçe bölgemizde iyi bir kurum olacağına, daha da güzel şeyler başaracağına inanıyorum. Bundan sonra da elimden geldiğince yardım yapacağım” diye konuştu.
 

 
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER