Hayatını kaybeden doktorun odasına karanfil bırakıldı

Denizli Devlet Hastanesi önceki başhekimlerinden Doktar Ahmet Bacanlı, Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde görev yapan Bacanlı'ya personel ve meslektaşları tarafından odasına karanfil bırakıldı.

GÜNCEL 05.12.2020, 11:22 05.12.2020, 13:35
Hayatını kaybeden doktorun odasına karanfil bırakıldı
banner1641

HABERDENİZLİ.COM

Edinilen bilgiye göre, Denizli Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yapmış olan son olarak da Özel Cerrahi Hastanesi Başhekimliği yapan, Klinik Mİkrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı Dr. Ahmet Bacanlı 53 yaşında koronaya bağlı beyin kanamasından dolayı hayatını kaybetmişti.

Özel Cerrahi Hastanesi Başhekimi Doktor Bacanlı'nın bir hastasından korona virüs kaptığı ve hastanede tedavi altına alındığı ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenilmişti.

Ahmet Bacanlı'nın ölümü arkadaşlarını ve meslektaşlarını yasa boğmuştu.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde görev yapan ve hayatını kaybeden Bacanlı'ya meslektaşları ve personel tarafından odasına karanfil bırakıldı.

Karanfilin yanı sıra Bacanlı'nın hiç üzerinden çıkartmadığı önlüğü ve her gün giydiği terlikte odasına bırakıldı.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi tarafından yapılan açıklmada şunlar söylendi: "Üzerinden hiç çıkarmadığı önlüğünden, en sevdiği çiçeğine. En sevdiği fotoğraflardan her gün giydiği terliğine. Onu hep hastanemize sunduğu katkıları, güler yüzü ve iyileştirici sevgisiyle hatırlayacağız."

DENİZLİ AHMET BACANLI

banner1640
Yorumlar (0)