Halk Günü ramazan ayında da devam etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın geleneksel hale getirdiği ve her ayın ilk salı günü düzenlediği Halk Günü buluşması ramazan ayında da devam etti.

Halk Günü ramazan ayında da devam etti

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın her ayın ilk salı günü düzenlediği Halk Günü buluşması devam ediyor. Randevusuz bir şekilde vatandaşları gün boyu dinleyen Başkan Zolan, oldukça yoğun katılımın olduğu haziran ayı buluşmasında da halkın istek, sorun, görüş ve önerilerini dinledi. Sabah saatlerinden itibaren tüm ekibiyle birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümünde Denizlililerin dertlerine çözüm arayan Başkan Osman Zolan, Halk Günü buluşmalarını çok önemsediğini belirterek, "Mübarek ramazan ayı içerisinde de vatandaşlarımızla Halk Günümüzde görüşmek istedik. İkinci yılını doldurmak üzere olan Halk Günümüzü bu zamana kadar aksatmadan sürdürdük, bundan sonra da aynı heyecan ve istekle sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

"Her gün bir mahallede aynı sofrayı paylaşıyoruz"

Vatandaşlarla bir araya gelmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Hemşehrilerimizle şehrimizin her noktasında; gerek bir etkinlikte, gerek sokakta, gerekse belediyemizde daima iç içeyiz. Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallemizde düzenlediğimiz gönül sofralarımızda da yine vatandaşlarımızla iç içe aynı sofrayı paylaşıyoruz. Bir yandan ramazan ayının manevi huzurunu paylaşırken diğer yandan onların dertlerini dinleyip çözüm bulmaya gayret ediyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER