Gsm Operatörleri Uygulamaları - 2

GÜNCEL 25.07.2020, 14:11 25.07.2020, 14:17
Gsm Operatörleri Uygulamaları - 2
banner1656

Ülkemizde milyonlarca kullanıcısı olan Gsm operatörleri müşterilerinin daha kolay işlemlerle işlerini halletmeleri için onlara özel uygulamalar sunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar bir dokunuşla birçok zahmetli işlerini halledebilirler.

Türk Telekom Selfy Uygulaması

Türk Telekom, bu senenin başında gerçekleşen marka birleşmesinin ardından, gençlere özel yeni bir marka oluşturdu. Türk Telekom Selfy ismiyle bu yeni marka 25 yaş ve altındaki gençlere iletişim ve eğlencede yeni bir dünyanın kapılarını açmayı planlıyor. Selfy kullanıcıları için iletişimde artık kendi kuralları, kendi tercihleri geçerli olacaktır. Türk Telekom Selfy’liler, bu yeni Avatar Servisi ile bir ilki deneyecekler. Avatar servisi ile mobil cihazlarındaki operatör isminin bulunduğu alana 15 karaktere kadar dilediklerini yazma imkanı sağlıyor. Selfy’lilere ayrıca Türk Telekom Müzik Premium ve Tivibu Go Sinema aboneliği de 3 ay boyunca hediye edilecek.

Android için Selfy indir

iOS için Selfy indir

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması

Turkcell Dijital Operatör Uygulamasıyla arzu ettiğiniz pek çok bilgiyi alabilir veya hattınız üstündeki değişiklikleri yapabilirsiniz. Turkcell Hesabım üstünde genel itibari ile en çok kullanılan özellike ise kalan paket veya kalan dakika sorgulaması diyebiliriz. Tabi bunlarla kısıtlı olmayan bir durum söz konusu. Yani dilerseniz tarife değişikliği bile yapabilir ve anında tarife değişikliği yaparak işleme sokabilirsiniz. Yani bu işlem için Müşteri Hizmetlerini aramanıza gerek yok bu işlemi Turkcell Hesabım uygulaması üstünden de yapabilirsiniz. Diğer işlemler ise paket satın alabilirsiniz. Ayarlar menüsünden ise PUK kodunuzu öğrenebilir, yurtdışı arama/ yurtdışında kullanım ayarlarınızı yapabilir, yönlendirme, numara önleme, data hattınız için şifre alma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Android için Dijital Operatör indir

iOS için Dijital Operatör indir

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda uygulaması ile bayilere gitmeden veya müşteri hizmetlerini aramadan arzu ettiğiniz gibi işlemlerinizi uygulama üzerinden hızlı ve basit bir biçimde yapabilirsiniz. Tarifenizdeki ve paketlerinizdeki kalan kullanımları, güncel faturanıza dair ayrıntıları öğrenebiliyorsunuz. Fatura ödeme seçeneği ve faturasız hat kullanıcılarına cep lira yükleme imkanı sağlıyor. Tarife değişikliği yapabiliyor, ek paket satın alabiliyorsunuz.

Bu uygulamalar sayesinde birçok işleminizi bayiye gitmeden hızlı ve basit bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu uygulamalar sahip olmak.

Android için Vodafone Yanımda indir

iOS için Vodafone Yanımda indir

GSM operatörlerinin kullanıcılarına özel hazırladığı uygulamaları derleyen bu içerik indir.com editörleri tarafından hazırlanmıştır.

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)